608 873 068 info@uklid-dacice.cz

Služby

Kompletní čištění interiérů aut

Čištění interiéru suchou cestou

Luxování koberců, koberečků, kufru, mytí oken z obou stran, čištění plastových a gumových částí, čištění mezidveřních prostor, provonění interiéru.


Čištění interiéru mokrou cestou

Odstranění hrubých nečistot suchým vysáváním, hloubkové čištění mokrou cestou tzv. tepování – sedadel, hlavových opěrek a opěrek pro ruce, čalounění dveří, koberců a koberečků včetně kufru, tepování stropu, mytí oken z obou stran a případné odstranění dálničních známek a nálepek, čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezidveřních prostor, provonění interiéru.

Pozn.: V případě kožených sedaček důkladné ruční čištění a následné napuštění speciálními přípravky na kůži, které jí navrací elasticitu, chrání, ale nezanechávají mastnou.


Čištění exteriérů

Mytí exteriéru auta provádíme ručně na mycí lince.
Úklid domácností

Nabízíme jak pravidelný, tak jednorázový generální úklid. Můžete se spolehnout, že naše práce bude vždy odvedena kvalitně a profesionálně.


Dopřejte si tu radost, že se vrátíte z práce a Váš dům bude zářit čistotou. „Úklid domácností provádím osobně. V případě zaneprázdněnosti, nebo nemoci je úklid zajištěn spolehlivým a zkušeným pracovníkem.“ Jitka Danyiová


Nejlepší způsob zjištění informací ohledně úklidu, jak úklid probíhá atd., je prostřednictvím e-mailu, ve kterém uvedete lokalitu, druh úklidu, o který máte zájem a odhadovanou plochu bytu popřípadě dispozici bytu (2+1). Obratem od nás dostanete informace o tom, co úklid zahrnuje, jak probíhá spolupráce a pravděpodobnou cenu. Další možností kontaktu je telefonicky. Před samotným úklidem předchází osobní schůzka a prohlídka nemovitosti.
Úklid firemních prostor

Zajišťujeme pravidelné nebo jednorázové úklidové práce kancelářských, obchodních, ale i jiných prostor. Mezi našimi klienty jsou společnosti z oblasti veřejné správy, obchody nebo soukromé firmy.


Vždy se můžete spolehnout na profesionalitu a serióznost.


Nejlepší způsob zjištění informací ohledně úklidu, jak úklid probíhá atd., je prostřednictvím e-mailu, ve kterém uvedete lokalitu, druh úklidu, o který máte zájem a odhadovanou plochu firmy. Obratem od nás dostanete informace o tom, co úklid zahrnuje, jak probíhá spolupráce a pravděpodobnou cenu. Další možností kontaktu je telefonicky. Před samotným úklidem předchází osobní schůzka a prohlídka firmy.
Čištění koberců a čalounění

Provádíme efektivní hloubkové čištění koberců, sedacích souprav, kuchyňských lavic, křesel, židlí, taburetů, matrací a jiných potahových látek. Jedná se především o kombinaci ruční, kartáčové a extrakční metody čištění, kterými dosáhneme maximálního účinku v čistotě a regeneraci vlákna.


Proč je nutné pravidelné a hloubkové čištění? Hloubkovým čištěním lze dosáhnout nejen čistoty, ale také se tím prodlužuje trvanlivost koberce či čalounění.